Shqiptarja Elhaida Dani qe po cmend publikun kalon ne Finale te "The vocie of Italy"(VIDEO).

Dicka qe nuk e priste askush , madje as vete kengetarja Elhaida Dani me zerin e  saj te mrekullueshem qe do te arrinte deri ketu.

"Ne fillim u regjistrova qe te provoja veten dhe sinqerisht mendoja se do eleminohesha pas disa puntatash por jo qe te arrija deri ketu.Per mu eshte nje enderr e bukur qe po e jetoj akoma.Shpresoj ti shkoj deri ne fund , dhe per kete me duhet edhe ndihma e publikut"-Deklaroi kengetarja ne nje stacion televiziv Italian.

Elhaida eshte nje kengetare me ze te mrekullueshem dhe shpeshhere ka mahnitur publikun Italian me zerin e saj te mrekullueshem , made edhe juria eshte ngritur ne kembe duke e duartrokitur.