Foto skandaloze te Laura Vorpsi, zedheneses pershtyp te PD...(FOTO)


Fotot e publikuara nga nje person anonim ne rrjete sociale i cili preferon te mbetet i till kane shqetesuar jo pak zedhenesen per shtyp te partise demokratike...

Fotot tashme priten te bejne xhiron e rrjeteve sociale gjithashtu dhe ne google.shikoni fotot meposhte!!