Çmenden Femrat në Zone e Lire, Shota Baraliu Dhe Ina Gjonci Puthen Ne Buze(VIDEO).Nderkohe qe emisioni "Zone e Lire" i arjan Canit vazhdon pa Censure.kesaj radhe ne qender te vemendjes jane dy kengetaret me fame Shqipetare.Çmenden Femrat në Zone e Lire, Shota Baraliu Dhe Ina Gjonci Puthen Ne Buze duke treguar edhe njehere se nuk e kan problem fare.Per me teper ndiqni pamjet:http://youtuE.be/m5lbOLYs3t